top fight logo export web
Dillashaw Sterling

Šampion Sterling se s tím nemaže. Tato slova adresoval svému příštímu soupeři

Aljamain Sterling se nemůže dočkat své příští obhajoby. Údajně také proto, že se při ní ani trochu nezapotí.

Jak už stihl potvrdit Dana White, do toho mistrovského dění se nám vrátí bývalý šampion TJ Dillashaw, který se zjevně někdy v závěru léta či začátkem podzimu pokusí vrátit na trůn bantamové váhy.

Zde vysedává nynější král Aljamain Sterling, jenž konečně stihl umlčet všechny pochybovače, když svůj získaný titul obhájil proti papírově nejsilnějšímu diviznímu bojovníkovi Petru Yanovi.

Protože jsou plány pro tuto hmotnostní kategorii jasně dány, může se Sterling s velkým předstihem připravovat na svou další obhajobu. A tentokrát údajně nepůjde o tak náročnou zkoušku.

„Budu k vám stoprocentně upřímný. Nechci Dillashawa podceňovat, ale já osobně cítím, že tohle je ten nejlehčí soupeř, s jakým se na vrcholu divize mohu střetnout,“ informoval Sterling prostřednictvím svého Instagramu.

„Nechci to říkat nějak nahlas, aby to vyznělo, že ho přehlížím a nerespektuji, nicméně pravda je taková, že s ohledem na můj styl ho skvěle kontruji. Já prostě nevidím způsob, jak bych s ním mohl prohrát. Nevím, co proti mně v té kleci bude dělat,“ přemýšlel nynější šampion, jenž má na kontě sedm výher v řadě.

„V podstatě mohu dominovat jak na zemi, tak i v postoji. Dillashawa knokautoval i Henry Cejudo, který nemá žádnou sílu. TJ k tomu navíc ujížděl na dopingu. No prostě si hodně věřím,“ podotkl Sterling.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.