top fight logo export web
Sterling Khamzat Chimaev

Šampion Sterling uvedl, kdo jediný může Chimaeva skutečně ohrozit

Ve velterové váze se nachází pouze jediný člověk, který má šanci udržet Khamzatův drtivý nápor.

Chimaev se pasoval do role nového krále UFC. Dokonce své schopnosti přirovnal k Mikeu Tysonovi či Muhammadovi Alimu. Nejsou tyto řeči ale poněkud zcestné?

„Khamzat je dobrý fighter a dozajista je připravený bojovat s každým,“ řekl šampion Aljamain Sterling na svém YouTube kanálu, kde často dělá různé rozbory zápasů či samotných zápasníků.

„Souhlasím s tím, že to je legitimní hrozba a to, jak se prezentuje, je opravdu působivé. Jediný soupeř, který se ho byl schopný dotknout, byl Gilbert Burns. Jinak v UFC nevidím nikoho, kdo by mu mohl být větší zkouškou,“ cítí.

„Abyste Khamzata porazili, musíte ovládat nejen jiu jitsu, ale především grappling. A Khamzatův grappling je velmi působivý. To je ten důvod, proč si myslím, že se stane šampionem. On je schopný na zemi přetlačit každého.

Smutná zpráva pro fanoušky McGregora, Dana White ztrácí optimismus

Za sebe říkám, že v celé velterové divizi nejtěžší soupeř, kterého mohl potkat, je právě Gilbert Burns. Ten jediný má také šanci ho porazit, protože ho není snadné stáhnout na zem a jeho brada dost vydrží. I když chovám absolutní úctu k ostatním bojovníkům, nemyslím si, že oni Khamzatův nápor vydrží. Ten člověk je opravdu na nejlepší cestě stát se šampionem,“ vyřkl Sterling.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!