Top-Fight.cz - bojové sporty
Kamaru Usman novy souper

Šampion Usman má jasný vzkaz pro hatery a kritiky: Běžte se zabít!

Slova, která byste od něho nečekali, ale i Kamaru Usman má dost toho, jaká se na něho valí kritika.

Je to šampion, je to dost možná nejlepší veltr všech dob a také je to nejlepší MMA zápasník současnosti. Přesto se mu z nějakého důvodu nedostává takového uznání, jaké si podle svých výsledků a výkonů zaslouží.

Když se to řekne jednou, v pohodě, když se to řekne dvakrát, třikrát, už to začínáte vnímat, ale jak se na vás ta kritika valí dennodenně, nemůžete ji přehlížet. A tak prostě jednou nastane chvíle, kdy se rozhodnete reagovat.

„Kdokoliv sleduje můj příběh a stále mu nemůže přijít na chuť, tak prosím, jen se jím zaduste. Začal rok 2022 a váš život se stále točí kolem jiných lidí, konkrétně kolem mě, ale na sebe si svůj čas nenajdete. Víte co? Běžte se zabít!“ vzkazoval Kamaru „haterům“.

„Neustále sledujete mou činnost, neustále zkoumáte můj život a pokaždé si musíte najít něco, co budete nenávidět. Klidně se tím sledováním zaduste. A mí skuteční fanoušci, vás jsem vždy miloval a obdivoval a také vždy budu,“ dodával.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Šampion Usman má jasný vzkaz pro hatery a kritiky: Běžte se zabít!