top fight logo export web
Co ta Youtuberská močka Jake Paul předvádí? Na McGregora může zapomenout, vytočil se Dana White

Šampion Usman zaslal zastrašující zprávu McGregorovi s Paulem: Pánové, na tuhle bídu nejste připraveni!

Že si jeho směrem Conor McGregor a Jake Paul otevřeli pusu? Na to je šampion Usman připravený reagovat násilím!

Samozřejmě, že to musíme brát s mírnou nadsázkou, jelikož Kamaru není žádný pouliční rváč, ale zato má bohaté bojové zkušenosti, zejména tedy na poli wrestlingu, což mu dodává nad značnou částí soupeřů velkou výhodu.

Jake Paul a Conor McGregor shodně věří, že by Kamaru Usmana mohli přemoct minimálně v postoji. Jakeovi by se to údajně povedlo v boxerském ringu, Conor by si na to troufl dokonce v MMA kleci. Obě tyto sebevědomé reakce ale Usman rychle „ztrestal“.

„Skutečně mi nevadí, když se o mně lidé baví… Jsem přeci nejlepší MMA zápasník světa, tudíž s nějakými komentáři musím počítat… Co mi ale vadí, je to, že si jistí lidé otevírají hubu a mluví s neúctou k tomu, co jsem v životě dokázal. Jako by tito lidé ani neviděli, jak v každém utkání dominuji,“ poznamenal muž s přezdívkou „Nigerijská noční můra“.

„Conor McGregor i Jake Paul jsou tomu příkladem. Pánové, víte vy vůbec, proč jsem neporazitelným šampionem? Protože dělám určité věci lépe, než je dělají ostatní. Proto jsem teď nejlepší. To se zejména o McGregorovi už říct nedá. I proto bych mu radil, aby si mé jméno nebral do pusy, protože na tuhle bídu, kterou by ode mě dostal, rozhodně není připravený,“ vzkázal směrem do Irska.

„A Jake Paul? Tam to platí úplně stejně. Kdyby přišel za mnou do klece, byla by to naprostá šikana. A pokud přejdu za ním do ringu, výsledek nebude jiný, jen možná nebude vypadat tak dominantně… Každopádně mou cenu znáte,“ podotkl.

Kamaru tak připomněl, že si za boxerský souboj s Jakem Paulem poručil neuvěřitelných 100 milionů dolarů. Na tohle mu ovšem YouTuber vzkázal, že si ho cení na 3, maximálně 5 milionů. Zase taková „hvězda“, za jakou se považuje, to není.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.