top fight logo export web
Rose_Namajunas_ufc

Šampionka Namajunas se pochlubila, kdo je jejím největším MMA idolem

I taková šampionka, jako je Rose Namajunas, musí čerpat inspiraci od úplně těch nejlepších.

Aktuální vládkyně slámové váhy se nebála přiznat, že se její vzor nachází pouhou jednu hmotnostní kategorii výše. Jedná se o Valentinu Shevchenko, jež je v UFC považována za druhou nejdominantnější dámskou sílu současnosti, hned po Amandě Nunes.

„Už jsem to řekla a musím se opakovat, úplně nejlepší dámskou bojovnicí je Valentina Shevchenko. Je to můj idol, ke kterému sama vzhlížím a od kterého se snažím přebírat inspiraci. Z hlediska komplexnosti je to asi nejlepší bojovnice, která existuje,“ nebála se prohlásit Rose.

„Největší pocta pro mě byla, když jsem si s ní mohla zatrénovat. Miluji sledování jejích zápasů, ale trénink, to bylo wow, to bylo prostě něco úplně jiného. Člověk má šanci poznat to umění na vlastní kůži,“ dodala před obrazovkami stanice ESPN.

Shevchenko má momentálně na kontě osm výher v řadě, její kariéra v UFC by byla prakticky bezchybná, kdyby neexistovala ještě taková Amanda Nunes. Ta kyrgyztánskou zápasnici přemohla rovnou ve dvou případech shodně na body. Zejména podruhé se však jednalo o hodně diskutabilní výsledek.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.