top fight logo export web
Rose Namajunas ufc

Šampionka Namajunas si už vybrala další soupeřku. Co na to Dana White?

Rose Namajunas si už na příští rok plánuje svou další obhajobu pásu slámové váhy UFC.

Svůdná šampionka si i v odvetě na posledním UFC turnaji poradila s jindy nekompromisní čínskou válečnicí Weili Zhang a potvrdila tak svůj status jedničky nejnižší hmotnostní divize.

Následně stihla prozradit, že se právě zahřívá a nerada by o toto pracovní nasazení přišla, proto si hned v hlavě začala plánovat další bitvu.

„Ráda bych se střetla s Carlou Esparzou. To je vlastně můj starý rest, který bych ráda napravila. Carla mě kdysi porazila a teď je na čase, abych jí to vrátila,“ nechala se slyšet Namajunas.

Vzpomínala tak na duel, jenž se uskutečnil před neuvěřitelnými sedmi lety, tehdy v něm ještě mladičká Rose prohrála na škrcení ve třetím kole. Esparza se teď navíc nese na vlně pěti výher.

„Je to určitě jedna z možností,“ reagoval White na přání Namajunas. „Uvidíme ovšem ještě, co se stane, nic není vytesáno do kamene,“ dodal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.