top fight logo export web
8d3005c5e8317ab4d944c3071806356c5ca04ab9

Šampionku Jessicu Andrade a její ženu okradl ozbrojený zloděj

Nová šampionka slámové váhy UFC Jessica Andrade se společně se svou dlouhodobou přítelkyní Fernandou Gomes (s níž měla v tomto roce svatbu) vydala na výlet po Brazílii. Tato původní dovolená se však velmi brzy proměnila v nečekanou noční můru.

Vše se odehrálo ve čtvrtek 29. května. Jessica i Fernanda naskočily do auta, když je po chvilce jejich plánované cesty zastavil ozbrojený zloděj, který pod výhružkami smrtí donutil obě dámy, aby si vystoupily a následně mu vydaly všechny své cennosti.

Jelikož (doposud neznámý) pachatel na obě ženy mířil po celou dobu pistolí, k žádným známkám sebeobrany nedošlo. Jessica i její žena přišly o peněženky, mobilní telefony, kreditní karty a v samotném závěru i o vůz (Honda HRV), v němž zloděj nakonec uprchl.

Daným případem se zabývá brazilská policie. Incident se odehrál v Niterói, což je město ve státě Rio de Janeiro (pozn.: Brazílie má 26 spolkových států). Dle aktuálních informací naštěstí kromě loupeže k žádným zraněním nedošlo.

Jessica Andrade tak chvíli po nejlepším dni svého života, když se jí podařilo získat mistrovský pás UFC, zažila dost možná den nejhorší. Doposud se k této situaci nebyla schopna vyjádřit. S veřejností mluvil jen její manažer Tiago Okamura, který poprosil o chvilku soukromí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!