top fight logo export web
67f2ebdea2bc82ccb4b85f57bce605097a827221

Santos: Snad si Jones nešňupne zase pár pikogramů, aby nám ten zápas nezrušili

UFC 238 a spolu s ním i 6 červenec bude dnem, kdy do lasvegaské T-Mobile Areny zavítá několik špičkových zápasníků. Mezi nimi by neměl chybět ani Jon Jones a Thiago Santos, kteří si to spolu rozdají o titul polotěžké váhy.

Brazilského bojovníka nečeká vůbec lehký úkol. Doposud nikdo na mocného Bonese nenašel recept a podle papírových předpokladů by se na tom nic nemělo změnit ani nyní. Pokud však jde o sebevědomí, to Santosovi před velmi vyhlíženou bitvou rozhodně nechybí.

„Nějak mě netrápí Jonesova drogová minulost. Je to jako karma. Lidé si ho nebudou pamatovat jako šampiona, nýbrž jako někoho, kdo pil před řízením,“ používal poněkud zvláštní přirovnání. „Je to jeho věc a jeho život. Já budu vždy čistý a na to jsem hrdý,“ pravil zápasník, s nímž jsme se mohli osobně vidět na UFC v Praze.

„Nesnažím se zpochybnit Jonesovy kvality v oktagonu, ale zároveň z něho žádný strach necítím. Jediná věc, které se v souboji s ním bojím, je to, že na něj vůbec nedojde, protože si zase šňupne pár pikogramů a má příprava na něj by přišla vniveč. Pokud na ten zápas ale dojde, tak tam vlítnu a porazím ho,“ doplnil Santos.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!