top fight logo export web
c3fe95c20983bb1100a8c037efe4723fe4ed5edf

Sean O Malley stažen z karty pro UFC 229

Populární Sugar nebude tento víkend startovat na dlouho promované akci UFC 229. Neporažený O Malley byl nachytán se zakázanou látkou v těle a jeho účast je nyní vyloučená. USADA mění svojí strategii oznamování prohřešků a dopingové hříšníky zveřejňuje až po řádném prošetření každého případu.

O Malley se rozhodl jít s celou situací na světlo a přes sociální sítě učinil tato prohlášení: „Chci být první kdo vše oznámí, USADA mě vyšetřuje pro přítomnost zakázané látky. Jsem přesvědčen, že jsem jí přijmul v jednom z potravinových doplňků. Poslal jsem zbytek lahvičky na testování do laboratoře, ale výsledky mohou přijít až za 30 dnů. Budu nadále informovat o všech zjištěních, ale vím, že jsem neudělal nic špatného. Nemám v úmyslu podvádět a všem, kdo se těšili na můj zápas, se omlouvám.“

Otazník momentálně visí nad O'Malleyho soupeřem, Jose Quinonezem, který neví, jestli UFC vybere náhradního soupeře, nebo bude zápas úplně zrušen.

Sean O Malley stažen z karty pro UFC 229

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!