top fight logo export web
c3fe95c20983bb1100a8c037efe4723fe4ed5edf

Sean O Malley stažen z karty pro UFC 229

Populární Sugar nebude tento víkend startovat na dlouho promované akci UFC 229. Neporažený O Malley byl nachytán se zakázanou látkou v těle a jeho účast je nyní vyloučená. USADA mění svojí strategii oznamování prohřešků a dopingové hříšníky zveřejňuje až po řádném prošetření každého případu.

O Malley se rozhodl jít s celou situací na světlo a přes sociální sítě učinil tato prohlášení: „Chci být první kdo vše oznámí, USADA mě vyšetřuje pro přítomnost zakázané látky. Jsem přesvědčen, že jsem jí přijmul v jednom z potravinových doplňků. Poslal jsem zbytek lahvičky na testování do laboratoře, ale výsledky mohou přijít až za 30 dnů. Budu nadále informovat o všech zjištěních, ale vím, že jsem neudělal nic špatného. Nemám v úmyslu podvádět a všem, kdo se těšili na můj zápas, se omlouvám.“

Otazník momentálně visí nad O'Malleyho soupeřem, Jose Quinonezem, který neví, jestli UFC vybere náhradního soupeře, nebo bude zápas úplně zrušen.

Sean O Malley stažen z karty pro UFC 229

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.