top fight logo export web
O’Malley: Já jsem největší hvězda bantamové váhy. A Dillashaw? Cory z něj ty drogy už vymlátí

Sean O’Malley odhalil, jaký zápas ho motivoval stát se MMA bojovníkem

I Sean O’Malley má své idoly, kteří ho inspirují. A po jejich šlépějích se nyní hodlá vydat.

I navzdory tomu, že ještě nebojoval o pás, a rovněž o náročnosti jeho soupeřů se dá diskutovat, je Sean O’Malley dneska nejvýraznější postavou bantamové váhy.

Komu za tento status vděčí? Především sám sobě a svému mnohdy kontroverznímu chování, které z velké části odkoukal od svého idola, světoznámého irského bouřliváka.

„Všichni asi dnes už vědí, že je mým nejoblíbenějším fighterem Conor McGregor. Ten člověk pro mě byl inspirací, jelikož se dokázal zvednout prakticky z ničeho. Když s tímto sportem začínal, neměl nic. Dnes má ale všechno,“ poznamenával „Sugar“ ve svém pravidelném podcastu.

Jaký zápas ho tedy přesvědčil nakopnout MMA kariéru?

„Psal se tehdy rok 2013, zápas mezi Maxem Hollowayem a Conorem McGregorem. Pamatuji si, jak jsem žasl nad McGregorovým bojovým stylem,“ odpovídal O’Malley.

„Byl jsem naprosto ohromen. ‚Co to ku*va je? To jsem nikdy předtím neviděl!‘ Vypadalo to jako karate, ale nebylo to karate. Strašně mě to zaujalo, a to byl ten bod, kdy jsem se i já rozhodl, že se stanu MMA zápasníkem,“ uvedl jeden z divácky nejatraktivnějších bojovníků současnosti.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!