top fight logo export web
Sean O Malley a Petr Yan nechteji v UFC odvetu

Sean O’Malley: Odveta s Yanem není potřeba. Pokud Sterling nemá čas, dejte mi Veru

Sean O’Malley navrhl UFC nové řešení, které zahrnuje i boj o pás pro dočasného šampiona bantamové váhy.

Situace v bantamové váze se nám začíná malinko komplikovat. Aljamain Sterling si po úspěšně zvládnuté obhajobě nad TJ Dillashawem plánuje dát nějaký čas volno a nové jedničce divize Seanovi O’Malleymu se nechce čekat, a proto navrhl, aby byl do hry vhozen pás pro dočasného šampiona.

„Lidé si neustále přejí vidět můj zápas s Marlonem Verou, tak teď je ta vhodná příležitost. Pokud nyní Sterling skutečně nebude k dispozici, nechť UFC nechá mě a Chitu bojovat o prozatímní pás. Myslím si, že to je logická a divácky velmi atraktivní možnost,“ navrhuje O’Malley.

Co ovšem bude s ruským bijcem Petrem Yanem, který se nyní po velmi těsné bodové prohře dožaduje odvety?

„Já se té odvetě nebráním, jen v ní nevidím teď smysl,“ odpověděl O’Malley na ESPN. „Když jsem znova zhlédl záznam, přišlo mi, že jsem jasně vyhrál první a třetí kolo. Petra jsem navíc brutálně přestřílel. Že jsou někteří lidé s výsledkem nespokojení, to neovlivním, ale vyhrál jsem férově. Teď chci titul,“ rozhodl se.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!