Top-Fight.cz - bojové sporty
Omalley Yan Sterling

Titulová válka, která se ponese na nádechu zlé krve, byla naplánována na 5. březen pro UFC 272. A Sean O’Malley už teď tuší, jaký bude její výsledek. Většina lidí bude prý překvapena.

Talentovaný perspektivní bojovník z téže kategorie bantamové váhy bude v nadcházející titulové bitvě věřit úřadujícímu šampionovi, který se k mistrovskému pásu dostal tak trochu šťastnou náhodou. Zdali i v jeho odvetě ale bude hrát štěstí, o tom už O’Malley pochybuje.

„Aljamain Sterling je podle mě chytrý chlap. Rozhodně není hlupák, na kterého si občas hraje nebo za kterého ho mnoho lidí považuje. On dobře ví, co dělá, jaké kroky kvůli dosažení svého cíle podniká,“ začal Sugar svůj proslov.

„Aljo použil v prvním zápase s Petrem Yanem zlou taktiku. On sám to ví. On sám ví, že se nechal vyhecovat, brzo se unavil a pak mu nestačily síly. Teď má k dispozici videomateriál, který si může prostudovat, určitě mu to bude výhodou,“ uváděl.

„Pokud se podíváte na Yanovy fighty, většina z nich je stejná. Soupeře si načítá a svůj tlak postupně vyvíjí až v pozdějších kolech. Sterling se tomu musí přizpůsobit takticky. Nejenže věřím, že to dokáže, ale skutečně si myslím, že může vyhrát,“ řekl Sugar v podcastu Michaelu Bispingovi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Sean O’Malley předvídá průběh titulové odvety Aljamain Sterling vs. Petr Yan