top fight logo export web
Sean OMalley

Sean O’Malley předvídá výsledky zápasů hlavní karty turnaje UFC 268

„Sugar“ Sean O’Malley nabídl svůj pohled na blížící se turnaj UFC 268, jehož hlavním hřebenem bude bitva mezi Kamaru Usmanem a Colbym Covingtonem.

Perspektivní bijec z bantamové váhy, který napříč internetem budí poměrně vysokou pozornost, svým fanouškům sdělil, že očekává několik hvězdných zápasů, jeden z nich dost možná bude aspirovat na nejlepší fight roku.

„Totální řežba bude mezi Justinem Gaethjem a Michaelem Chandlerem, tady není o čem. Pokud to oba udrží v postoji, jak slíbili, pak si myslím, že tu máme druhý hlavní zápas turnaje. Nejlepší by bylo, kdybychom si užili celá tři kola, ale to nedokážu zaručit, podle mě padne KO. Kdo ho dá? Nejspíš Justin, ale tady se může stát cokoliv,“ dedukuje O’Malley.

Chybět zde nebude ani Sugarův starý přemožitel Marlon „Chito“ Vera. „Frankie Edgar vs. Chito Vera, osmička vs. třináctka žebříčku… hmm… myslím si, že tohle Chito urve, pravděpodobně nějakým hodně nudným rozhodnutím na body.“

A co dámská titulová odveta Namajunas vs. Zhang? „Tu podle mě vyhraje Rose Namajunas. V té holce se skrývá víc, než je na první pohled možné vidět,“ řekl O’Malley stručně.

A třešničkou na dortu bude hlavní zápas o titul velterové váhy. Kamaru vs. Colby… ty vole, moc bych to přál Colbymu, ale jak asi porazí Usmana? Nevím, nevím, ale moc rád bych ho viděl šampionem. Strašně by mě zajímalo, co by pak po duelu říkal,“ vyřkl O’Malley, který bude nepochybně fandit „Chaosovi“.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.