top fight logo export web
cormier omalley sugar

Sean O’Malley se pustil do „tlustého prasete“ Daniela Cormiera

Jsou lidé, kteří vás prostě nemají v lásce, ať už děláte cokoliv. Daniel Cormier takto údajně podobně nenávidí Seana O’Malleyho.

„DC“ se nyní po konci své aktivní bojové kariéry hodně věnuje komentování a analýzám zápasů a některé jeho výroky se nemusí zrovna všem líbit.

Nedávno například Jiřímu Procházkovi předurčil „jasnou“ porážku proti Gloveru Teixeirovi, a když viděl výsledek turnaje UFC 275, musel nakonec přiznat, jak moc se mýlil.

Podobný postoj nyní DC zaujal i vůči Seanu „Sugarovi“ O’Malleymu, jehož slavná reputace údajně brzy narazí v době, kdy se proti němu postaví kvalitní wrestler. Pak všichni pochopí, že je Sugar jen obyčejný, možná až průměrný zápasník.

Jsi tlusté prase!

Sean O’Malley pochopitelně nebyl s Cormierovou předpovědí nikterak spokojený. Dokonce za ní vidí jakousi osobní zášť.

„Tohle není poprvé, co o mně Daniel takto mluví. Já z něho opravdu cítím nějakou averzi vůči mé osobě. Za každou cenu si přeje mě vidět prohrát,“ pověděl O’Malley.

A svou zlobu jen stupňoval.

„Víte, proč mi to tlusté prase nadává? Protože ve mně vidí svůj největší kryptonit – Jona Jonese. Už dříve jsem to zmínil. DC si mě vizualizuje jako Jonese, kterého on nikdy nemohl porazit, a proto mě chce vidět prohrát,“ řekl Sugar ve svém vlastním podcastu.

„Nebudu tu nicméně naříkat a tvrdit, jak mi Cormierovy předpovědi vadí. Všichni máme svůj vlastní názor. Já mám aspoň důvod navíc, proč se ho pokusit vyvést z omylu a tu jeho averzi vůči mně ještě prohloubit tím, že budu jen vyhrávat,“ dodal O’Malley.

 

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.