top fight logo export web
Sean OMalley

Sean O’Malley ukázal na svého vysněného soupeře: Tohle by byl hodně drsný fight!

I Sean O’Malley má v UFC svého vysněného soupeře, se kterým by se jednoho dne rád střetl.

Protože oba borci působí v bantamové váze, není jejich střet zase až tak neproveditelný, spíše je jen otázkou času, než se Sugar vypracuje na čelo žebříčku.

„Kdybych si mohl vybrat jedno jméno, kterému bych chtěl čelit ze všeho nejvíce, tak by to byl jednoznačně Petr Yan,“ uvedl O’Malley na pohovoru u Bradleyho Martyna.

„Je to tím, že on i já toho máme hodně společného. Oba dva jsme top střikeři a tenhle zápas by rozhodl, který z nás dvou je lepší,“ poznamenával.

„Samozřejmě o svých schopnostech nepochybuji. Nevěřím, že je na celé soupisce bantamové váhy někdo, koho bych nemohl porazit. Právě teď věřím, že jsem tady nejlepším ze všech, ale nejprve to musím potvrdit v akci,“ prohlásil.

Vyhlídky má O’Malley tedy velké, teď je jen otázkou, aby opravdu dostál všem slovům a slibům, které vyřkl.

Doposud se ani neví, kdo bude jeho příští soupeř. Naposledy si Sugar poradil s Raulianem Paivou, díky čemuž se konečně dostal do oficiální žebříčku bantamové divize, konkrétně na dvanáctkou příčku. Do příštího fightu bude určitě vyhlížet někoho před sebou.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.