top fight logo export web
29ff830966200fb9607b7150bf300f815e0d102c

Šéf UFC intenzivně pracuje na tom, aby svému oblíbenci zrušil jedinou prohru kariéry

Jakmile si získáte srdce šéfa, máte prakticky vyhráno. V téže situaci se ocitl Jon Jones, jenž je považován za nejlepšího zápasníka UFC. Dana White teď intenzivně pracuje na tom, aby mu smazal jedinou prohru, která jeho jinak dokonalý rekord zdobí.

Newyorský rodák „Bones“ je považován za jakéhosi čističe divize polotěžké váhy. Jediná jeho prohra přišla formou diskvalifikace za nelegální údery lokty. Stalo se tak již v roce 2009. Od té doby ovšem uplynulo hodně let. Z Jona se stal naprostý postrach, jehož si oblíbil sám prezident UFC, který se to několikrát nebál veřejně přiznat.

„Jon Jones je podle mého největší talent, jakého jsme tu kdy měli,“ uveřejnil šéf UFC, který zároveň věřil, že byl Bones v té steroidové aféře nevinně. „Těžko by se jeden člověk nechal nachytat na tu stejnou věc dvakrát. Po prvním trestu se vrátil a vyhrál možná nejdůležitější zápas kariéry. Kdo by v takovém okamžiku chtěl podvádět? I z toho důvodu věřím, že je nevinný,“ byl si jistý.

A nyní mu chce dokonce prokázat jednu z největších možných služeb. Dana White letěl za Nevadskou atletickou komisí projednat zrušení Jonesovy jediné prohry. Sám Jon se totiž plánuje stát „Mayweatherem UFC“, k čemuž má jedny z největších předpokladů. Potřebuje k tomu však odmlátit ještě 26 zápasů a v žádném neprohrát. Pokud se mu na UFC 239 (6. července) podaří porazit Thiaga Santose, bude přesně v polovině své mise. Jeho současné skóre čítá 24 výher a onu jednu zmíněnou porážku.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!