Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Šéf UFC oficiálně posvětil trilogii mezi McGregorem i Poirierem. Toto jsou první podrobnosti

Šéf UFC oficiálně posvětil trilogii mezi McGregorem i Poirierem. Toto jsou první podrobnosti

Dana White nastínil podrobnosti k trilogii mezi Dustinem a Conorem.

Jen co McGregor „nečekaně“ podlehl Dustinovi Poirierovi ve druhém kole na TKO, tak na nic moc dlouho nečekal a prakticky okamžitě si řekl o odvetu – v našem případě trilogii.

Po chvíli spekulování jsme se dočkali finálního verdiktu i ze strany UFC, které s myšlenkou tohoto souboje souhlasilo. A co víc, údajně by se mohl konat v USA i za přítomnosti diváků.

Conor McGregor vs. Dustin Poirier 3

„Conor je připravený opět nastoupit, chce znova bojovat. Jen co prohrál, okamžitě na nás tlačil, abychom mu zařídili odvetu a chtěl ji co nejdříve to jen půjde,“ řekl Dana White na kanálu ESPN.

On sám proti tomu nic nenamítá. „Jak už jsem řekl několikrát, pokud to oba borci chtějí, nebudu jim stát v cestě. A oni to chtějí, tak jsme se jim rozhodli vyhovět.“

Termín je zatím nejistý, ale mluví se o létě. „Doufáme, že to půjde ihned zkraje léta. Momentálně na tom pracujeme. A také samozřejmě doufáme, že u toho budou i diváci,“ dodával White, že všechny důležité věci jsou ještě teprve v řešení, ale podklady ve své hlavě už má.

Co se obsazení arén týče, státy Florida i Texas by mohly na svých sportovních akcích postupně vítat první diváky. I tuto situaci UFC pozorně monitoruje, aby své turnaje mohlo na tato místa přesunout.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin