top fight logo export web
04a8c04f0ff517fe27143a2d6f88cc5d9481c0ea

Šéf UFC se ohradil vůči Nevadské komisi: „Trash-talking“ ke sportu patří, rozhodnutí proti Conorovi nechápu

Nevadská atletická komise, která rozhodla o dalším osudu Khabiba Nurmagomedova a Conora McGregora, ve svém ortelu také uvedla, že budou-li se opakovat hlášky směrované na rodinu či víru, bude pak i ona nucena sáhnout ke speciálním trestům.

Jednalo by se vůbec o historicky první podobné rozhodnutí, pokud by k němu opravdu došlo. „Notorious“ McGregor byl varován, že musí lépe vážit slova, která říká během propagace zápasu. V opačném případě by kromě pokuty mohl dostat další distanc, což by pro fanoušky bojových sportů byla škoda, neboť je to sotva chvilka, co se jim znovu vrátil.

Šéf UFC se ohradil vůči Nevadské komisi

Někdo se nad tímto výrokem ani nepozastaví, protože mu to přijde správné, avšak pak je tu i druhá skupinka lidí, do níž patří i šéf UFC, která s tím nesouhlasí. „Myslím si, že to je šílené. Je to šílené a navíc neústavní, protože to ke sportu prostě patří,“ neváhal ani na chvilku Dana White.

„Neočekával bych, že takový zákaz lze vůbec logicky brát v úvahu. MMA je sport dvou chlápků, co vstoupí do klece, kde si dají přes držku, kde riskují své životy a kde mohou zanechat jeden druhého v bezvědomí. Pokud mohou tohle, ale nesmí říct jeden druhému něco ‚zlého‘, pak nechápu tu logiku,“ dodal sám velký boss, který se momentálně připravuje na svůj další velký PPV event v australském Melbourne.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!