top fight logo export web
Tyron Woodley prohrál na UFC 260

Šel jsem si pro KO, ale místo toho jsem prohrál, mrzí Woodleyho

Tyron Woodley prohrál již svůj čtvrtý zápas v řadě a dost možná to znamená konec jeho kariéry.

Bývalý šampion velterové váhy dostal na UFC 260 dost možná svou poslední příležitost, jak se alespoň trochu pokusit přiblížit k vrcholu divize. Svou šanci ale promarnil, a navíc si díky prohře před limitem dost možná vysloužil i lístek pryč z organizace.

Tyron Woodley nezvládl UFC 260

„Ten fight se vyvíjel celkem dobře, dokud se to náhle neposralo,“ prohlásil Woodley. „Můj kemp se mě snažil dotlačit k výkonům, ke kterým jsem se už nějaký čas nedostal. Oddal jsem se tréninku a sám sobě přísahal, že opět probudím tygra, který mi kdysi vyhrál titul.“

„Když jsem viděl příležitost dojít si pro KO, chopil jsem se jí, ale asi jsem se příliš unáhlil, za což jsem zaplatil tu nejvyšší možnou cenu. Každopádně svého rozhodnutí nelituji, ta agrese je součást mé osoby takové, jakou ji Bůh stvořil,“ dodával Woodley, který nezapomněl vzdát hold svému přemožiteli Vicentemu Luquemu.

Tyron Woodley prohrál na UFC 260

Co teď s bývalým šampionem bude, to už je jen otázkou. Buďto dostane ještě pátou šanci, jak se vrátit na vítěznou vlnu, anebo, což je pravděpodobnější, se s ním organizace rozloučí. Sám Dana White už před tímto zápasem totiž říkal, že si bude muset s Tyronem promluvit ohledně důchodu…

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.