top fight logo export web
martina jindrova zapas rozcvicka zahrati

Mám to ráda před zápasem, pak podám lepší výkon, avizuje půvabná česká bojovnice

Stále více bojovníků přiznává, že je lepší mít před zápasem či tréninkem sexuální poměr, abyste pak podali lepší výkon. A když už nemáte zrovna někoho u sebe, pak je nutné vzít věci do vlastních rukou.

Slova jednotlivých lidí se sice trochu liší, ale vesměs všichni míří k tomu stejnému cíli. „Důležité je hlavně upustit páru. Čím více do sebe pumpujete testosteronu, tím více ze sebe pak můžete v boji vydat,“ říkával ještě před druhým střetem s Wilderem nynější slavný šampion Tyson Fury.

A podobně to vidí půvabná česká bojovnice Martina Jindrová. „Je to tak, funguje to i před tréninkem, potom na něm podám hned lepší výkon. Hodinku nebo klidně půl hodinky před je to ideální,“ prozradila v show TIKI-TAKA současná ranařka ze zahraniční MMA organizace PFL, která včera získala svůj první skalp.

Téže rozcvička je podle Jindrové vhodná i před velkými zápasy. „Může to být ráno nebo i v hale, jen to musí trvat déle, je to místo rozcvičky před utkáním,“ vysvětlovala.

martina jindrova zapas rozcvicka

A svůj čestný komentář k tomuto tématu nedávno přidal i hrdina nedávného UFC turnaje Sean Strickland. „Chcete mou radu? Musíte masturbovat! Netuším, zdali máte pravidelně sex, ale musíte si ho honit aspoň dvakrát denně, jinak začnete silově ztrácet,“ osvětloval Strickland.

„Aby bylo jasno, já jsem chlap. Tohle je problém všech ostatních bojovníků v divizi (že chlapi nejsou). Moje závislost na pornu tedy není tím, co bych chtěl dobrovolně, je to cílené. Snažím se zůstat nabuzený a nonstop ve střehu. Proto je můj levý úder tak silný!“ dodal.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.