top fight logo export web
Sexy zápasnice Paige VanZant rozdráždila své fanoušky

Sexy zápasnice Paige VanZant rozdráždila své fanoušky

Krásná Paige VanZant je jedna z nejvýraznějších žen ve světě bojových sportů. Má zkušenosti z organizace UFC a aktuálně zápasí v BKFC, kde se bojuje bez rukavic.

Není to ale jen bojové umění, co dostává fanoušky do varu. Naposledy je absolutně odvařila hodně odvážnými snímky, které zveřejnila na svém Instagramu. Posuďte sami!

Sexy snímky Paige VanZant dráždí všechny smysly. Je na nich hodně sexy a člověk, který není ze světa MMA, by pravděpodobně ani nevěřil tomu, že tahle kočka zápasí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Paige VanZant (@paigevanzant)

Jestli chcete víc, můžete mrknout na její web, kam umisťuje i placený VIP obsah, ke kterému se zbytek fanoušků nedostane.

Není žádným tajemstvím, že VanZantová by se na zápasení mohla z fleku už dávno vykašlat, protože by jen díky sociálním sítím vydělala mnohem více. Jenže boj miluje a v zápasení hodlá pokračovat. Nedávno potvrdila, že ji ještě letos uvidíme zápasit právě v BKFC, tak se nechme překvapit, kdo bude její další soupeřkou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Paige VanZant (@paigevanzant)

Do Česka se dostala nová sázková kancelář, která získala licenci. Jako nová nabízí 3000,- Kč zdarma a také volnou sázenku 500,- Kč na Oktagon a UFC. Přidej se zde a vyždímej z toho něco