top fight logo export web
Valentina Shevchenko zapasy

Shevchenko nejeví zájem o odvetu se Santos. Je rovněž překvapená, proč je Oliveira outsider

Valentina Shevchenko požádala Santos o laskavost, než si začne nárokovat odvetu. Zároveň promluvila o duelu Makhachev vs. Oliveira.

Neomylná vládkyně muší váhy UFC nedávno na body přemohla brazilskou bojovnici Tailu Santos. Ta ovšem s výsledkem silně nesouhlasí a zkritizovala sudí, že opět nekonali svou práci.

Logicky si díky tomu začala nárokovat odvetu, o kterou ovšem Shevchenko nemá zájem. Svou bývalou protivnici nyní poprosila o laskavost.

„Prosím, Tailo, hleď si svého zdraví, postav ho na první místo. Slyšela jsem, že máš nějaké zlomeniny ve tváři, to si prostě vyžádá čas, aby se to vyléčilo. Nic nyní neuspěchej, dej si na čas a potom se o odvetě můžeme pobavit,“ požádala ji.

„Nejprve musíte nabýt sebevědomí, že opět můžete inkasovat rány, aniž byste se báli obnovení zranění. Letos se o tom zápase ještě nemá cenu bavit, tak rychle se zlomeniny ve tváři nezahojí,“ vzkázala své nedávné soupeřce.

Valentina Shevchenko mma ufc trenink

Co teď bude s Valentinou dále?

„Já si počkám na výsledek zápasu Nunes vs. Pena 2. Teoreticky bych se mohla přesunout do bantamu, ale spíše se vidím stále v muší váze, kde bych letos ještě ráda podstoupila jednu obhajobu,“ nastínila v interview Jamesovi Lynchovi své plány.

K zápasu Oliveira vs. Makhachev

Valentina byla i tázána, jak tipuje titulovou bitvu v rámci lehké váhy. Zde se proti sobě postaví borci, co dohromady už jednadvacet zápasů neprohráli.

„Ve skutečnosti mě udivuje, jak lidé tento souboj vnímají a jak moc velký je Oliveira papírový outsider. Přitom je zřejmé, že Oliveira má na té top úrovni více zkušeností, pral se s těžšími soupeři. To je ten důvod, proč se já osobně přikláním více k němu,“ přiznala.

„Islam ještě nebojoval s nikým z elitní pětky. Tato zkušenost mu může dost chybět. I díky tomu si kladu otázku, podle čeho se ty předzápasové kurzy vytváří, protože opravdu nemůžeme vědět, jak je Islam dobrý. Vaši kvalitu ukáží až zápasy s těmi nejlepšími,“ řekla Shevchenko.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!