top fight logo export web
Deiveson Figueiredo odveta

Shodit do muší váhy pro mě může být problém, obává se šampion Figueiredo

Deiveson Figueiredo je pomalu pobízen k tomu, aby přijal zápas ke své další obhajobě. Tak snadné to ale být nemusí.

Brazilský bijec, jehož by měl čekat čtvrtý duel s Brandonem Morenem, upozornil, že je pro něho čím dál těžší plnit hmotností limit jeho divize. Se svou současnou stavbou těla by se hodil spíše do bantamu, a to je zároveň budoucnost, kam směruje.

„Celý svůj život hubnu do muší váhy a musím říct, že to je pro mě čím dál větší záhul. Kdo nikdy váhu neplnil, ten neví, o čem mluvím,“ svěřil se šampion Figueiredo v pořadu The MMA Hour u Ariela Helwaniho.

„Vždy jsem ten limit nakonec splnil a věřím tomu, že bych to zvládl i příště, jen je to pro mě stále větší problém. Mé tělo i má mysl se soustředí už více na bantam. To je definitivně ta cesta, po níž se vydám. Pokud ale UFC bude naléhat, dám si ještě jednu obhajobu v muší váze proti Morenovi,“ zdůraznil, že se žádné výzvě nevyhýbá.

Jak Figueiredo zmínil, pokud bude muset, s Morenem si střihne čtvrtý zápas. A podle všech možných indicií je toto přání jak UFC, tak i fanoušků, proto k tomuto měření sil zřejmě i dojde. Momentálně to mají oba borci mezi sebou 1-1-1 a někdo musí převážit ty misky osudu na svou stranu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!