top fight logo export web
Silva Strickland

Silva, Bisping, Rockhold? V jejich éře bylo MMA lehčí, nebere jejich úspěchy Strickland

Anderson Silva je dodnes mnohými považován za nejlepší střední váhu všech dob. Jenže bohužel bojoval se „slabými soupeři“…

Kontroverzní bojovník Sean Strickland přidal do oběhu další emoce budící tvrzení. Momentálně se zaměřil na bývalou generaci bojovníků, konkrétně z divize střední váhy, a došel k jednoznačnému závěru. Dnes je kvalita mnohem vyšší, než byla dříve. A právě tento fakt by se měl zohledňovat i při tvoření historického žebříčku nejlepších bojovníků všech dob.

„Nepopírám, naši divizi reprezentovala mnohá zvučná jména, ale zároveň nemůžeme opomíjet tu skutečnost, že se doba každou chvíli mění. Když zde bojovali Anderson Silva, Michael Bisping nebo Luke Rockhold, nečelili takové konkurenci, jaké by čelili dnes. A to je třeba brát v úvahu,“ vyjádřil se Strickland v interview na kanálu ESPN.

Facka na Oscarech? Kdyby ji dostal Covington, už by volal policii a honil péro Trumpovi, uvedl Strickland

„Nechci jejich úspěchy zpochybňovat, jen říkám, že to v jejich éře bylo snazší. Nikdo neví, jak by si vedli dnes. Jak by takový Bisping uspěl proti mně, Adesanyovi, Whittakerovi a dalším. Díky tomu, jak se tento sport rozvíjí, se bude rozšiřovat i konkurence. Proto by výhry v dnešní době měly být cennější. Nemůžeme stavět na historický vrchol Andersona Silvu, který začal mít evidentně s nástupem nové éry značné potíže,“ došel Strickland k závěru, se kterým opět ne každý musí souhlasit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!