top fight logo export web
Anderson Silva box

Slavný Anderson Silva nastínil, jak dlouho hodlá ještě aktivně bojovat

Teď mu je 46 a ve své hlavě se cítí stále při chuti. Jak dlouho tedy hodlá ještě slavný Anderson Silva bojovat?

Jeden z nejuznávanějších zápasníků celé historie MMA, který nedávno vyměnil klec za ring, si hodlá užít tu bojovou atmosféru, dokud mu to tělo dovolí. „Ve skutečnosti se necítím starý, a dokud mě budou hnát fanoušci dopředu, nehodlám přestávat,“ nastínil brazilský Spider.

Tímto nám tedy začíná nová éra slavného Pavouka. „Netuším, jestli budu bojovat ještě ve svých padesáti, ale mým cílem je neskončit dříve než v devětačtyřiceti. Před sebou mám novou kapitolu svého života a tu si naplno užívám,“ řekl bývalý šampion střední váhy UFC, který si nyní navléká velké boxerské rukavice.

Těšit se na Silvu můžeme rovnou už nadcházející víkend, kdy se střetne s druhým bývalým UFC velikánem Titem Ortizem. Oba se utkají mezi šestnácti provazy, kde spolu podstoupí osm tříminutových kol. Nejedná se však o exhibici, a proto budou všechna pravidla povolena, včetně samotného KO.

„Zatím se nacházím ve skvělé formě. Jsem šťastný, že mohu každý den trénovat. I v tomto věku jsem schopen se stále učit něčemu novému,“ dodal pro TMZ Sports hvězdný brazilský Spider.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.