top fight logo export web
Dwayne The Rock Johnson

Slavný The Rock uvedl, kdo je podle něho nejperspektivnější MMA bojovnice planety

Dwayne „The Rock“ Johnson je velkým fanouškem UFC a momentálně tuší, že se tlačí na vrchol talentovaná anglická lvice, kterou jen tak někdo neporazí.

Když se řekne muší váha, fanoušci si vybaví Valentinu Shevchenko. Ta je pro tuto divizi již jakousi stálicí, nad kterou si vylámaly zuby mnohé vyzývatelky.

Jelikož jde čas dopředu a doba se mění, mohlo by na tomto trůnu dojít k výměně stráží. Bývalá ikona WWE a nynější filmová hvězda Dwayne Johnson sází na rozjetou mašinu z Liverpoolu.

„Když se dívám na zápasy Molly McCann, vidím dravost a touhu po úspěchu. Na té holce je vidět, že se nezastaví, dokud nebude mít titul,“ myslí si The Rock.

„Je radost se na ni dívat. Ze všech případných vyzývatelek mi přijde nejhladovější a neperspektivnější. Pokud si tenhle elán udrží, tak nevidím nikoho, kdo by ji mohl zastavit,“ zněl verdikt serverem ESPN citované filmové hvězdy.

Pravda je taková, že je McCann skutečně rozjetá. Poslední dva zápasy ovládla na KO/TKO a je na ní znát, že si ty boje vskutku užívá.

Minulost nám ovšem ukázala, že neporazitelná určitě není. Loni v únoru padla s Larou Procopio, předloni v létě s Tailou Santos. Ta nedávno zabojovala o titul s Valentinou Shevchenko a jen smolně prohrála na body.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!