Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Slova, která Khabib vyřkl, když se po skalpu Conora McGregora vrátil do kabiny

Slova, která Khabib vyřkl, když se po skalpu Conora McGregora vrátil do kabiny

UFC 229 je sice už více než dva roky za námi, ale přesto se najdou tací, kteří se k této události rádi vrací.

V současné chvíli například MMA světem koluje zajímavost ohledně prvních slov, která ruský Orel vyřkl poté, co se jako vítěz duelu vrátil do kabiny.

Khabib Nurmagomedov uškrtil Conora McGregora ve čtvrtém kole, čímž vesměs naplnil vše, co předem slíbil. A pak celému světu připomněl extra jednu zásadní věc.

Khabib Nurmagomedov před zápasem s Conorem McGregorem

„Říkal jsem vám, že to je odklepávač. Nezmohl by se na pět kol!“ řekl Khabib po příchodu do kabiny. Jeho slova byla odvysílána v pravidelné sérii Anatomy of a Fighter, která mapuje události právě z tohoto turnaje.

To, že se Conor vzdal, bylo i jednou z příčin, proč s ním Khabib odmítl odvetu. Jednak upozorňoval na to, že ten zápas nebyl vůbec těsný, a jednak svému irskému soupeři rád připomínal, že se mu už jednou vzdal. A to i navzdory tomu, jaká měl plná ústa slibů.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin