top fight logo export web
73efe65585ba22599e2f5240eefb42cad42c8eec

Slova, která Khabib vyřkl, když se po skalpu Conora McGregora vrátil do kabiny

UFC 229 je sice už více než dva roky za námi, ale přesto se najdou tací, kteří se k této události rádi vrací.

V současné chvíli například MMA světem koluje zajímavost ohledně prvních slov, která ruský Orel vyřkl poté, co se jako vítěz duelu vrátil do kabiny.

Khabib Nurmagomedov uškrtil Conora McGregora ve čtvrtém kole, čímž vesměs naplnil vše, co předem slíbil. A pak celému světu připomněl extra jednu zásadní věc.

Khabib Nurmagomedov před zápasem s Conorem McGregorem

„Říkal jsem vám, že to je odklepávač. Nezmohl by se na pět kol!“ řekl Khabib po příchodu do kabiny. Jeho slova byla odvysílána v pravidelné sérii Anatomy of a Fighter, která mapuje události právě z tohoto turnaje.

To, že se Conor vzdal, bylo i jednou z příčin, proč s ním Khabib odmítl odvetu. Jednak upozorňoval na to, že ten zápas nebyl vůbec těsný, a jednak svému irskému soupeři rád připomínal, že se mu už jednou vzdal. A to i navzdory tomu, jaká měl plná ústa slibů.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.