top fight logo export web

Slovy trenéra: Až se Jones vrátí do UFC, jeho údery budou smrtící

„Fighting me is bad for your career, it’s going to be bad for your image.“ Jon Jones je považován za jednoho z nejlepších zápasníků své generace, neboť téměř vždy, když čelil jedněm z nejvěhlasnějších protivníků světa, dokázal je porazit.

V tomto nastoleném rytmu by nepochybně rád pokračoval i nadále, ovšem jediné, co ho v současné době brzdilo, byly jeho pozitivní testy na drogy.

A navzdory tomu, kolik kontroverzností a pochybností za sebou nese jméno válečného hrdiny, jeho trenér si zůstává jistý, že až jej UFC znovu přivítá, budou se dít divy.

„V životě jsem neviděl někoho, jako je on. Na jeho vývoji bylo možné vidět, jak chtěl každého vždy zlomit. Nikdy nenechal své soupeře vychladnout, pokaždé je zasypal ranami, dokud neskončili v bezvědomí,“ vysvětluje jeho dlouholetý kouč Brandon Gibson.

„Je to zrozený šampion. Myslím si, že až se vrátí do oktagonu, velmi rychle si řekne o titul šampiona v těžké váze. Nedivil bych se ani, kdyby potom chtěl mířit ještě výš. Jeho ambice jsou vysoké a údery smrtící. Určitě je si toho i on sám vědom a bude se snažit sám sebe překonat,“ doplnil.

Je možné, že se Jones už nikdy nevrátí, nastínil Dana White

To, jak moc budou slova Jonesova trenéra pravdivá, se možná dozvíme už brzy. Podle posledních informací i ze strany amerického bojovníka by jeho duel s bývalým králem z nejvyšší hmotnostní kategorie Stipem Miocicem měl být na programu dne někdy v září. Všechny strany vyjádřily svůj verbální souhlas.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.