top fight logo export web
ad7a52281215c1ebd12baa8bc461e98c953437f0

Smith je před UFC 239 na straně šampiona Jonese: Napoprvé ho nikdo nedokáže porazit!

UFC 239 již pomalu klepe na dveře a spolu s ním se postupně uzavírají sázky, jak onen velkolepý turnaj dopadne. K vidění budou dvě titulové bitvy, přičemž jednu z nich obstará sám obávaný král polotěžké váhy Jon „Bones“ Jones, jehož jméno je již postrachem celé divize.

Dokáže Jonese vůbec někdo porazit? Na tuto otázku se snažilo najít odpovědět už 24 bojovníků, každý však neúspěšně. Poslední, kdo mu podlehl, byl Anthony Smith a ten i v tomto případě věří současnému šampionovi… ačkoliv s jedním velkým háčkem.

„Říkal jsem to už jednou a nyní se jenom opakuji. Každý, kdo se chystá s Jonem bojovat, netuší, do čeho jde. Můžete se připravovat sebevíc, ale dokud tam před ním nestojíte, pak vůbec nevíte, na co jste se vlastně připravovali,“ odhalovalo americké Lví srdce, které tak už s předstihem odepsalo veškeré snahy Thiaga Santose.

Jak tedy Jonese porazit? „Musíte si tím projít, musíte ho poznat v boji. Já teď například mám 25 minut velice užitečných dat z našeho boje, ze kterých mohu těžit. Poprvé je Jona porazit nesmírně obtížné, ale pokud využijete tato nastřádaná data k odvetě, pak je dost velká šance, že uspějete,“ pokračoval Anthony Smith, který svým tvrzením tak trochu zapomněl na Daniela Cormiera či Alexandera Gustafssona. Oba dva s Jonesem prohráli i odvety.

„Jon je strašně chytrý bojovník, na každého se připravuje hodně dobře takticky. Sám jsem v duelu s ním ovšem neviděl nic, kvůli čemu bych musel prohrát. Do odvety bych stoprocentně nastoupil lépe připraven. Jones je porazitelný, vím to moc dobře,“ dodával třicetiletý rodák z Nebrasky.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!