top fight logo export web
smith jones

Smith se opírá do „velmi porazitelného“ Jonese: Jeho bojové IQ není zase až tak vysoké

Anthony Smith je dodnes naštvaný, že se mu nepodařilo s Jonesem zařídit odvetu. Plánoval mu totiž dát pořádně za uši.

Jon Jones je mnohými považován za historicky nejlepšího MMA bojovníka planety, který si připsal čtrnáct výher v titulových soubojích v rámci polotěžké váhy UFC.

Mezi jeho skalpy se řadí i Anthony „Lionheart“ Smith, který i přes prohru na body v duelu s šampionem údajně neviděl a necítil nic, z čeho by nabral pocit „Tak tenhle týpek je fakt neporazitelný“.

„Je mi jasné, že za to, co řeknu, si na mně kritici pochutnají, ale já trvám na tom, že Jon Jones jako bojovník není nijak výjimečný. Naopak je porazitelný. Velmi porazitelný,“ řekl Smith pro Morning Kombat.

jon jones podpurne latky
Jon Jones

„Lidé mluví o jeho bojovém IQ, ale mně nepřijde, že by bylo až tak vysoké. Osobně si myslím, že je dobře trénován a na slovo poslouchá to, co mu řeknou trenéři,“ míní.

„Když jsem s ním já bojoval, na vlastní oči jsem to viděl. Mike Winkeljohn mu radil, co má dělat. Kdyby mu nedal tyto rady, Jones by padl, tím jsem si jist. A když se dobře podíváte, tento člověk mu radil v každém duelu,“ popisoval.

„Uznávám tedy jeho trenéry. Pokud si máme ale rozebrat Jonesovy individuální schopnosti, moc mi nezbude. Jeho box není výjimečný a ani jeho jiu jitsu také není nejlepší. Věřil bych maximálně tomu, že má lepší wrestling než já, ale pořád necítím nic, kvůli čemu by měl být tento člověk GOAT,“ zanalyzoval Smith.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!