top fight logo export web
dbb65e56bd2856335d0e50960f6ae27622ae6723

Smith: Tahle prohra mě bude dlouho pronásledovat, protože si myslím, že mám na to Jonese porazit

Anthony Smith strávil s Jonem Jonesem v kleci dlouhých 25 minut, kde sice následně prohrál na body, ale pokud tam je něco, co si z toho souboje odnesl, pak to je dojem, že má všechny důležité předpoklady k tomu, aby mohl Bonese jednou porazit.

„Je to porazitelný protivník,“ byla jedna z Lionheartových reakcí, které vydal po zápase. „Neodcházel jsem z klece s myšlenkou, že je mnohem lepší, než jsem si myslel, ba naopak, viděl jsem tam světlá místa.“

„Náleží mu všechna čest, o tom žádná, neboť předvedl další fenomenální výkon, ale já osobně jsem necítil nic, co by mi říkalo, že se tenhle chlápek nedá porazit,“ byl pevně přesvědčený.

On sám věří, že se s Jonesem ještě v budoucnu utká. „Myslím si, že patřím na vrchol, a také si myslím, že můj zápas s Jonem to dokázal. Není tu nikdo, kdo by mě nemohl brát vážně. Navíc nemám ani pocit, že by mě Jones nějak přejel,“ uváděl.  

Podle Smitha přichází Bonesovy úspěchy hlavně ze skvělé taktiky. Podobně, jako anuloval Gustafssona, tak nyní vynuloval i jeho hru. „Říkal jsem, že ho potřebuju donutit k tomu, aby se mnou bojoval, ale to se mi nepovedlo. Jon se mnou vůbec nezápasil, prostě zrušil mou hru, můj plán. A to mě bude pronásledovat opravdu dlouho, jelikož to nemohu přijmout ani pochopit,“ cítil rozhořčení.

„Fakt nevím, co se stalo. Udělal jsem přesný opak, než jsem všem před zápasem říkal, že udělám. Nechal jsem Jona stát vzadu a nechal jsem ho, aby byl sám sebou. Ta taktika mi až na bránění takedownů vůbec nevyšla,“ pokračoval.

„Až ta situace ulehne, vrátíme se k tomu. Projdu si s trenéry, co jsem dělal špatně a lépe se na to připravím. Jsem si jistý, že odveta s Jonem přijde, protože v divizi není nikdo jiný, kdo by mě mohl zastavit. Udělám všechno proto, abych si k němu vyšlapal co nejrychleji cestičku zpět,“ uzavíral Smith.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.