top fight logo export web

Smith: Teď už to můžu říct naplno, Chimaev ničil polotěžké váhy ještě předtím, než přišel do UFC

Khamzat Chimaev sice působí primárně ve velterové váze, na tréninku si však hravě dává i váhy polotěžké.

S tímto svědectvím přišel dříve už Alexander Gustafsson, nyní se k němu však přidal i Anthony „Lionheart“ Smith, jenž si svou verzi příběhu nechával na dobu, kdy již Khamzat bude světu více známý.

„Teď už to mohu říct, jelikož i fanoušci začínají chápat, co je tento člověk zač. O Khamzatovi jsem slyšel spoustu příběhů ještě předtím, než se vydal do UFC,“ povídal Smith.

„Vzpomínám si, jak jsem slyšel jeho jméno. Lidé se divili, že nějaký neznámý veltr na tréninku ničí polotěžké váhy, jako jsou Ilir Lafiti a Alexander Gustafsson. Věděl jsem jen, že je ze Švédska, ale vůbec jsem neměl představu, o koho se jedná,“ pokračoval.

„I když potom přišel do UFC, nechával jsem si ten příběh pro sebe. Stále jsem čekal, kdy a jestli zakopne. Teď ale vidím a chápu, že všechny ty příběhy jsou pravdivé.“

„Slyšel jsem toho o Khamzatovi opravdu mnoho, jen jsem to nikdy neviděl na vlastní oči. A když jsem to měl možnost vidět, říkám si jenom ‚wow‘,“ vzdával Smith hold perspektivnímu sedmadvacetiletému bijci.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.