top fight logo export web
alex pereira ufc smlova

Smlouva podepsána, jdu si pro pás! hlásí Pereira. Co chystá na Adesanyu?

Jak Dana White slíbil, tak i doručil. Ve střední váze UFC nás bude čekat jedna z nejnapínavějších bitev poslední doby.

Alex Pereira se pokusí navázat na své dva předchozí úspěchy z kickboxerského prostředí a bude se snažit na Adesanyou vyzrát i potřetí. Tentokrát však pod taktovkou pravidel MMA.

Jelikož se proti sobě postaví dva postojáři, logicky bychom se měli dočkat nějaké přestřelky. Ta nyní už nebude tak opatrná, jak tomu bylo v Adesanyových předchozích případech. Brazilský vyzývatel slibuje, že konečně šampiona rozpohybuje.

Israel Adesanya Robert Whittaker 2 analyza

„Smlouva byla podepsána, další zápas bych měl jít automaticky o titul. Samozřejmě stoprocentní to ještě není, stále z toho může Izzy vycouvat, ale já pevně věřím, že tuhle jeho zbabělou stránku nyní neuvidíme,“ pronesl Pereira pro MMA Fighting.

Jeho plán se zdá být jasný. Rád by konečně doručil fanouškům show, na kterou budou moct vzpomínat. Ne aby odcházeli z areny ještě v průběhu titulové bitvy, jako tomu bylo na turnaji UFC 276.

Adesanya: Další na řadě je Pereira, ale nečekám, že to bude o moc těžší

„Sám jsem nebyl z Israelova výkonu nadšený, ale to nebyl v podstatě nikdo. Když diváci bučí a opouští arenu uprostřed mistrovské bitvy, pak je něco špatně. Tohle já změním. Budu tím, kdo konečně donutí šampiona pracovat,“ líčí Pereira svůj plán.

„Mám nad Adesanyou dvě výhry, tohle bude má třetí. Nepochybně pak se mnou bude chtít ještě čtvrtý zápas, ale nevím, jestli si ho zaslouží. Pokud znova prohraje na KO, které se chystám vyslat, asi tu odvetu jen tak nedostane. Každopádně uvidíme,“ podotkl.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!