top fight logo export web
2265901ae1429c3444ca0616763315c82e72e89a

Sonnen chce vidět Lesnara na UFC 230

Chael Sonnen doufá, že víkendové UFC 230 může znovu zažehnout jiskru ve sporu Daniela Cormiera a Brocka Lesnara. Po nečekaném Cormierově červencovém vítězství nad Stipe Miocicem přišel Lesnar vyzvat „DC“ přímo do oktagonu a neodpustil si lehké a nenápadné, ale o to více provokativní šťouchnutí, aby celou situaci ještě přiostřil.

Po tomto momentu se zdálo, že zápasu už nic nezabrání a dříve nebo později k němu dojde. Cormier to v několika rozhovorech víceméně potvrdil a řešilo se pouze to, kdy se zápas uskuteční.

Daniel Cormier si pro první obhajobu vybral Lewise

Postupem času ale celá věc utichla. Daniel Cormier si pro první obhajobu vybral Lewise a jeho návrat do polotíhy se také zdá jako utopie. Své si k tomu řekl i Lewis, když podotkl, že si „DC“ vybral jeho, aby nemusel jít potřetí do boje s Jonem Jonesem.

Brock Lesnar se nechal slyšet, že si následující akci v Madision Sqaure Garden nenechá ujít a je tedy možné, že z jeho strany opět proběhne nějaká provokace, která ho k vysněnému zápasu přiblíží. I pro Cormiéra to je asi nejschůdnější varianta pro případnou druhou obhajobu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!