top fight logo export web
2265901ae1429c3444ca0616763315c82e72e89a

Sonnen chce vidět Lesnara na UFC 230

Chael Sonnen doufá, že víkendové UFC 230 může znovu zažehnout jiskru ve sporu Daniela Cormiera a Brocka Lesnara. Po nečekaném Cormierově červencovém vítězství nad Stipe Miocicem přišel Lesnar vyzvat „DC“ přímo do oktagonu a neodpustil si lehké a nenápadné, ale o to více provokativní šťouchnutí, aby celou situaci ještě přiostřil.

Po tomto momentu se zdálo, že zápasu už nic nezabrání a dříve nebo později k němu dojde. Cormier to v několika rozhovorech víceméně potvrdil a řešilo se pouze to, kdy se zápas uskuteční.

Daniel Cormier si pro první obhajobu vybral Lewise

Postupem času ale celá věc utichla. Daniel Cormier si pro první obhajobu vybral Lewise a jeho návrat do polotíhy se také zdá jako utopie. Své si k tomu řekl i Lewis, když podotkl, že si „DC“ vybral jeho, aby nemusel jít potřetí do boje s Jonem Jonesem.

Brock Lesnar se nechal slyšet, že si následující akci v Madision Sqaure Garden nenechá ujít a je tedy možné, že z jeho strany opět proběhne nějaká provokace, která ho k vysněnému zápasu přiblíží. I pro Cormiéra to je asi nejschůdnější varianta pro případnou druhou obhajobu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.