top fight logo export web
38b52c7669035ca77298e0c22b2cf727098b4d37

Současná forma McGregora? Fanoušci mají pochybnosti, přiznává trenér. Svalové hmoty nabral mnoho

Zákulisím se šíří informace, že ačkoliv tělo Conora McGregora nabralo na objemu, tak naopak ztratilo na rychlosti a že jeho postřehy už nejsou takové jako kdysi.

Trenér vracející se irské hvězdy musel veřejně přiznat, že to není poprvé, co k němu podobné podrobnosti doputovaly. On sám se však snažil všechny ubezpečit, aby se ničeho nebáli.

„Osobně musím přiznat, že Conor opravdu zmohutněl. Jeho fyzická forma je na takové úrovni, na jaké jsme ho ještě neviděli. Už je to taková větší lehká váha,“ přiznával John Kavanagh v posledním interview pro The Mac Life.

„Co se ovšem splnění hmotnostního limitu týče, jsme na správné cestě. Věříme, že s váhou nebudeme mít problém. Dokonce jsme i správně naladěni na tu vítěznou frekvenci. Sebevědomí je u nás skutečně vysoké,“ pokračoval.

Jak to ovšem je s případnou rychlostí? Je všeobecně známo, že jak zápasník stárne či nabírá na hmotnosti, reflexy se zpomalují. A to je jednou z Conorových předností. Precizní a rychlé protiútoky.

„Conorovi je momentálně 32 let a i když slyšíme z řad fanoušků nějaké pochybnosti, tak se opravdu není čeho obávat. Naopak já osobně mám za to, že Conor je v těchto letech na svém kariérním topu. Takto dobrého jsme ho ještě neviděli,“ navnazoval a shazoval ze stolu veškeré pochybnosti.

Conor McGregor má zápasovou formu a těší se na návrat do UFC

McGregor oznámil po zápase s Khabibem odchod do důchodu. Později se však vrátil a svůj další zápas s Cowboyem Cerronem svedl ve váze velterové, aby nemusel zbytečně shazovat. Téže požadavek měl i pro duel s Poirierem, ovšem zde už zakročil Dana White a rázně řekl, že ve veltru tento boj nemá smysl, pokud chce jeden nebo druhý zápasník usilovat o pás šampiona lehké váhy.

Ve svých posledních plánech Conor dokonce zmínil ambice stát se šampionem veltru. Pokud vše půjde dobře, tento slib by mohl naplnit. Jen je otázkou, jak by se mu vedlo proti tak mohutnému wrestlerovi a doposud neomylnému šampionovi, jakým je Kamaru Usman. Leč nepředbíhejme zatím.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.