top fight logo export web
Vicente Luque vyhra

Správně bych měl v žebříčku předskočit i Edwardse, myslí si hrdina Luque. Cílem je boj o titul

Do příštího boje o titul velterové váhy by rád zasáhl Vicente Luque, který si naposledy hravě poradil s Michaelem Chiesou.

První, kdo vyzve šampiona, je Colby Covington, tento zápas byl již oficiálně podepsán a upečen, a tudíž se ostatní borci v divizi mohou jen stavět do fronty.

Takový Leon Edwards věří, že by mu jeho série devíti výher měla v tomto mistrovském boji zařídit čestné místo, ale opak je pravdou. „Ve skutečnosti ho chci vidět bojovat ještě jednou,“ říká Dana White, který by britskému Rockymu rád dohodil jednoho z dvojice Jorge Masvidal či Gilbert Burns.

Kdo by se ale před toto trio mohl ještě dostat, to je Vicente Luque, ten si na turnaji UFC 265 poradil s dalším zvučným borcem, jímž je Michael Chiesa, kterého udolal ještě v prvním kole na submisi. A Dana White chválou nešetřil. „Tenhle člověk je rozený ukončovatel. Jeho zápasy nikdy nejsou nudné. Dozajista ho už také musím řadit do té titulové konverzace.“

Situace ve veltru se tedy ještě více zamotala a určitě by jejímu rozvázání nepřidal ani sám Covington, kdyby v listopadu přemohl šampiona Usmana. „Až toho podvodníka porazím, tak naberu svalovou hmotu a půjdu si pro Adesanyův pás do střední váhy!“ avizoval Colby, který by jako nový šampion očividně neplánoval svůj velterový pás obhajovat.

Luque ovšem bude ve svých nárocích neoblomný. „Díky tomu, že jsem porazil Chiesu, si nyní zasloužím bojovat o titul. Mé zápasy jsou vzrušující, nikdy nikoho nenudím a jsem skutečnou hrozbou pro kohokoliv. Dozajista si tu šanci zasloužím dřív jak nudný Leon Edwards,“ předeslal vítěz posledního UFC turnaje. A nám zbývá si jen počkat na to, jak se celá situace vyvrbí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!