top fight logo export web
c69e2c3c2e0fa5a13da25e1a91620a070362b352

St-Pierre: Chtěl jsem být prvním, kdo porazí Khabiba. UFC si to ale nepřálo

Jedna velká sága je asi už definitivně u konce. Khabib Nurmagomedov a Georges St-Pierre si mezi sebou ještě v zimě domluvili fight, na který ale nikdy nedošlo. Na vině bylo UFC v čele s Danou Whitem, který si tento zápas nepřál.

„Pracovali jsme na tom tvrdě, opravdu tvrdě, můj agent přímo klepal na dveře UFC, ovšem jediná odpověď, které se dočkal, bylo NE,“ svěřoval se GSP v rozhovoru s Chaelem Sonnenem.

„Mým cílem bylo stát se vůbec prvním trojím šampionem v UFC (naznačoval, že by přešel za Khabibem do lehké váhy). To se ale nestalo. Pak jsme tedy zkoušeli možnost catchweigth a ani to nepřošlo, UFC si to nepřálo,“ pokračoval GSP.

Khabib již kdysi nabízel, že by navíc klidně šel za Georgesem do velteru, ten zájem o společný fight byl pravdu silný z obou stran, avšak zápas se nevyjednal kvůli tomu, že St-Pierre nedodržel podmínky, které kdysi uzavřel s Danou Whitem.

„Nyní je po všem. Už mi ujel vlak a pochybuji, že se někdy v budoucnu vrátí,“ doplňoval GSP, který tak dal jasně najevo, že vyjednávání o zápase s Khabibem jsou u konce.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!