top fight logo export web
chimaev vysvetleni

St.Pierre nabídl svůj názor na Khamzata Chimaeva. K jeho bojovému stylu má jisté výhrady

Khamzat Chimaev je nepochybně jedním z největších talentů dnešní doby, ale jeho ego ho může srazit k zemi.

Není to ještě tak dávno, co se „Borz“ prohlašoval za nového krále velterové či střední váhy, jenže pak v duelu s Gilbertem Burnsem i on sám ukázal, že je jenom člověk, který není neomylný a rovněž může slušně inkasovat.

Pokud nám měl tento souboj něco prozradit, pak to, že se Chimaev často nechává řídit svým egem a svými emocemi, což je prostě na té nejvyšší úrovně špatně.

„Myslím si, že je Khamzat velkou hvězdou, resp. se jí stále může stát, ale k tomu potřebuje, aby si vyřešil svou hlavu,“ vyjádřil se člen Síně slávy UFC Georges St.Pierre, který sám ve veltru působil.

„Myslím si, že duel s Burnsem byl pro Chimaeva tvrdou, ale zároveň velmi potřebnou fackou. Bylo potřeba, aby ho někdo vrátil do reality, protože tímto stylem rozhodně bojovat nemůže,“ pověděl.

„Doposud prošel každým jako nůž máslem, pak ale narazil na elitu a tu nemohl ukončit. A najednou začal běsnit, panikařit, nebyl sám sebou. Na té vrcholné úrovni musí víc používat hlavu, a pokud se to nenaučí, nejlepším se nikdy nestane,“ řekl St.Pierre.

A tak si musíme jen počkat, abychom se dozvěděli, zdali si Borz vzal z bitvy s Burnsem ponaučení. On sám by se rád vrátil už v létě, ale doposud mu žádný soupeř na jeho volání ještě neodpověděl.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.