top fight logo export web
Georges St.Pierre zapas ufc nazor

St.Pierre: Samozřejmě, Diaz může Chimaeva porazit, ale bude ho to stát hodně krve

Georges St.Pierre zcela tak úplně neodepisuje Diazovy šance v blížící se bitvě velterových vah.

Slavný kalifornský rváč to má jen jeden zápas do konce své aktivní smlouvy s UFC, a proto mu Dana White dohodil to největší možné sousto. Jde o „švédského Vlka“ Khamzata Chimaeva, který si údajně dává americké gangstery k snídani. Jednu takovouto hostinu zrovna plánuje na časné nedělní ráno 11. září, kdy si hodlá smlsnout právě na Diazovi.

Papírové předpoklady jsou v tomto ohledu jasné, všechny favorizují Khamzata… Jenže! Nate se nemůže odepisovat. Upozornilo na to už mnoho lidí a upozorňuje na to i legendární bojovník a současný člen Síně slávy UFC Georges St.Pierre. Bude to chtít však velkou dávku odolnosti a také štěstí.

„Tady asi není o čem, Chimaev je favoritem ve všech ohledech,“ začal GSP svůj proslov. „Je ale třeba zmínit jednu zásadní věc, kterou je Diazova výdrž. To je velmi výjimečná vlastnost, díky které ho nikdy nemůžete odepisovat. Stojí to opravdu hodně úsilí, abyste někoho, jako je on, dokázali ukončit,“ poukazuje na obecně známý fakt.

diaz chimaev nazor cormier

„Teď je otázkou, zdali to bude Khamzat držet v postoji a bude chtít divákům doručit show, anebo půjde na jistotu na zem. Pokud by platila první možnost, určitě se Diazovy šance na výhru nepatrně zvýší. Může vyhrát, ale bude ho to stát opravdu hodně sil, hodně krve a hodně odhodlání, protože nevidím způsob, jak by Khamzata mohl v úvodních třech kolech jakkoliv ukončit,“ zní St.Pierrův verdikt.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!