top fight logo export web
Usman: Výhra nad Masvidalem jenom potvrdila, že jsem nejlepší MMA zápasník planety

St.Pierre: Trilogie mezi Usmanem a Edwardsem nebude o kvalitách, ale mentálním rozpoložení

Kamaru Usman vstoupí do trilogie proti Leonu Edwardsovi jako favorit. Na nějaké papírové předpoklady se v této bitvě ale hrát nebude.

Upozornilo na to už mnoho lidí a mluví o tom i bývalý šampion velterové váhy Georges St.Pierre. Pokud člověk dostane takto drsné KO, nějakým způsobem se to na něm podepíše. Člověk si to možná ani neuvědomuje, ale ta myšlenka se nachází minimálně v povědomí. Leon Edwards nyní ví, že je Usman zranitelný.

Trilogie, která bude pro nigerijského zápasníka velmi důležitá, je údajně předem velmi špatně predikovatelná. Psychický nátlak může Usmana donutit kompletně změnit taktiku.

kamaru usman

„Po prohře můžeme u bojovníků vidět úpadek formy či sebevědomí. Jsou jisté věci, které začnete dělat jinak. Proto je u každého fightera velmi důležitá mentální příprava. Ta jde ruku v ruce s taktickou přípravou,“ rozhovořil se GSP.

„Proto tvrdím, že v trilogii mezi Usmanem a Edwardsem nebudou nutně rozhodovat zkušenosti, nýbrž psychika. Můžete mít všechny znalosti světa, ale pokud vám chybí sebevědomí, pak je to jako byste měli miliony na účtu, ale nemohli se k nim nijak dostat,“ vysvětluje.

„Teprve tento zápas nám ukáže, jak silný Kamaru opravdu je. Musí být mentálně připravený, pokud chce získat zpátky svůj titul. Za sebe říkám, že to pro něho bude pekelně náročná zkouška,“ predikuje St.Pierre.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!