top fight logo export web
colby covington obvineni

Stáhni obvinění a nabídni Masvidalovi odvetu, dostaneš tak více peněz, radí Cejudo Covingtonovi

Colby Covington podal na Jorgeho Masvidala obvinění, s nímž ho může až na pět let poslat do vězení. Měl by svou obžalobu ovšem stáhnout na úkor odvety, která mu zaručí větší výplatu?

Co se týče boje pod taktovkou MMA pravidel, je asi patrné, že zde Jorge na Colbyho nemá. Viděli jsme to na trénincích, viděli jsme to 5. března v nabité hale ve Vegas a pravděpodobně bychom to viděli i v případné odvetě, která má teď speciální náboj.

Jelikož Jorge svého soka napadl před restaurací v Miami, vysloužil si tím předvolání k soudu, který se bude konat 23. dubna. A nutno dodat, že bude-li uznám vinným, hrozí mu až pětiletý pobyt ve vězení, což by mu natrvalo pohřbilo MMA kariéru.

Protože tu ovšem máme dva profesionální bojovníky, navrhuje jim Henry Cejudo, aby si své spory vyřídili tak, jak se sluší a patří – opět v kleci. A co je podstatné, Colby na tom trhne více peněz jak z případného soudního sporu.

„Je třeba si ujasnit jednu věc. Kdybych byl na Colbyho místě, také bych na Jorgeho podal žalobu. Tohle je prostě něco, co se nedělá. Nikdo vás nemůže jen tak napadnout na ulici, navíc ještě v masce, a doufat, že z toho vyvázne bez postižení. A vůbec by mě nezajímalo, kdo nebo co jste zač. Tohle se prostě nedělá,“ uvedl Cejudo.

„Druhá věc je ale ta, že teď se musí Colby rozhodnout, zdali z toho chce něco finančně vytěžit, anebo kompletně Jorgemu pohřbít kariéru. Kdyby platila ta první možnost, měl by jít za Danou Whitem a říct mu: ‚Hele, Jorge Masvidal mě napadl na ulici, vůbec se mi to nelíbí, ale stáhnu všechna obvinění, když mi s ním zařídíš odvetu, ze které chci speciální profit z prodaných PPV.‘ A věřte tomu, že tenhle zápas by se za této konstelace prodával jako šílený,“ věří Cejudo.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.