top fight logo export web
prochazka usman souboj titul ufc vaha

Stále chci být nejlepší v historii, informuje Usman a varuje Jirku Procházku

Ještě pár dní a Kamaru Usman zahájí přípravu pro svůj odvetný souboj s Leonem Edwardsem. Hned na to ale půjde za Procházkou… Proč tento duel „stoprocentně“ klapne?

Situace je taková, že Kamaru i Jirka své příští zápasy podstoupí přibližně ve stejné chvíli. Oba tedy budou mít podobný čas na odpočinek a teoreticky by se pak mohli postavit proti sobě. Aspoň takto si to v současné chvíli maluje bývalý vládce světového pound for pound žebříčku.

Usman má ty nejvyšší cíle

„I když jsem nyní prohrál s Edwardsem, tak se na mých plánech nic nemění. Stále chci být tím historicky nejlepším MMA fighterem světa, prohry jsou bohužel nedílnou součástí naší cesty. Bez nich bychom se nemohli zdokonalovat,“ řekl Usman, který své klopýtnutí očividně již bere s lehce vztyčenou hlavou.

Navíc nepochybuje, že by své zaváhání neodčinil. „Chyba byla pouze v tom, že jsem se minutu před koncem zápasu snažil o ukončení. Chtěl jsem divákům doručit show, místo abych si hlídal časomíru a s ní i výsledek. To ale do příště změním. Vím, že tento zápas mohu vyhrát,“ je si Kamaru vědom.

usman edwards zapas titul
Kamaru Usman vlevo na vážení

Pak přijde čas konečně na Procházku. „Jak víte, tak k tomu, abych mohl být nejlepší, potřebuju vyhrávat tituly v odlišných váhových kategoriích. A ta polotěžká váha pro mě bude nejvyšším plusem. Pevně věřím, že se mi to povede, a jsem si prakticky jistý, že mým prvním soupeřem v nové divizi bude právě Jiří Procházka.“

Podle jaké teorie Kamaru soudí? „Podle mě Jirka v odvetě přemůže Glovera (Teixeiru). A kdyby náhodou ne, Glover stejně v Brazílii ukončí kariéru, takže by se ten titul potom uvolnil… To mé spojení s Jirkou je tak velké, že by prostě bylo zklamáním, kdyby k tomu našemu souboji nedošlo,“ konstatoval Usman, který si však k úspěšnému nakopnutí těchto plánů musí nejprve poradit s Leonem Edwardsem. A to také nebude lehká záležitost.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!