Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Stále se mohou stát šampionkou, věří Holly Holm. Bude to ale ještě v UFC?
Holly Holm ufc vyzva

Stále se mohou stát šampionkou, věří Holly Holm. Bude to ale ještě v UFC?

Holly Holm i ve svých čtyřiceti letech koketuje s titulovými ambicemi. Podaří se jí to však ještě v UFC?

Láska ke sportu jako takovému se v ní nedá popřít, proto i na stará kolena stále hledá inspiraci ke každodenní dřině.

V případě bývalé šampionky bantamové váhy a vůbec první přemožitelky kdysi slavné Rondy Rousey to je opět mistrovský opasek. Cesta k němu ale nebude ani snadná, ale ani krátká, jelikož má Julianna Pena nyní jiné plány. Mezi ně se například řadí odveta s lvicí Amandou Nunes.

„Ten titul je takovým hlavním motivačním faktorem každého z nás. Jestli k němu povede cesta přes odvetu s Mieshou Tate, je mi to jedno, ale věřím tomu, že jsem o něj schopna bojovat,“ podělila se Holm o své ambice.

Z hlediska jejího věku to ale možná v UFC už jen tak nepůjde. I proto má kdyžtak připravené náhradní řešení.

„Vesměs mi pořád chybí box. To je sport, který byl vždy mému srdci blízký. Možná se do ringu jednou vrátím, jako to dělá spousta jiných zápasníků. Ne všichni se mohou vrátit úspěšně, ale já jsem pořád ve formě a v plném zápřahu, takže věřím, že já mohu. Chci se skutečně stát ještě šampionkou,“ prozradila pro FightHype.com.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin