top fight logo export web
4637f1564f2c3ba94a2e943ed2071bd8f4837ba3

Stále si myslím, že jsem lepší než Usman, tvrdí Woodley po ztrátě titulu. Odveta je prý nemine

Před zápasem jenom překypoval sebevědomím, že úspěšně obhájí, avšak nakonec musel jenom přijmout tvrdou prohru, kterou mu připravil Kamaru Usman. Tyron Woodley tak přišel o svůj pás velterové váhy a nyní vyhlíží cestu zpět. Zvládne ji ale vůbec?

Pokud jste viděli Woodleyho výkon proti Darrenu Tillovi, který do té doby neměl na svém kontě ani jednu porážku, museli jste být přímo až udiveni, jak v rozpětí pár měsíců může člověk změnit svou hru a přístup do ní. „The Chosen One“ v noci na 3. března rozhodně nebyl tím vyvoleným, jemuž by mělo štěstí přát, ba naopak zklamal na plné čáře.

„Tak už to bohužel chodí. Jednou vyhrajete a jednou prohrajete. Já té noci rozhodně neplánoval přijít o pás, ale nakonec to bylo ode mě všechno špatně,“ přiznával Woodley. „Ve své kariéře jsem poznal, jaké to je být na vrcholu, ale poznal jsem také, jak tvrdé umí být pády. Mohu vás však ujistit, že neplánuji zůstat při zemi, chci zpátky svůj titul,“ navnazuje své příznivce.

Kdy to přijde, to zůstává jen ve hvězdách. Další titulová šance čeká na Colbyho Covingtovna, do té doby bude muset Tyron pravděpodobně přemoct aspoň jednoho soupeře. „Je to fraška, protože si myslím, že si odvetu zasloužím okamžitě. Bohužel se tím jenom brzdí mé plány. Chtěl jsem přemoct Usmana, po něm Colbyho a poté přejít do váhy střední a stát se šampionem tam,“ uváděl.

Ne vždy však jde vše podle vašich představ. „Vše je v rukou Božích. Usman vyhrál, protože měl připravený skvělý plán, který mu vyšel dokonale. Já na to zareagoval možná až trochu pošetile, protože jsem si myslel, že mám všechno pod kontrolou, ale neměl jsem. Stále si však myslím, že jsem nejlepší velterová váha současnosti. Na UFC 235 jsem to nebyl já, ale už teď se nemůžu dočkat, až Usmana v odvetě vypnu a všechno napravím,“ dodával se známkami sebevědomí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.