top fight logo export web
dd5fcb52a4547cb639a98d32268eb946f4c3df33

Startovka pro UFC 235 slibuje zápasy snů. Chybět nebudou bývalí šampioni ani dvě titulové bitvy

Garbrandt, Lawler, Woodley, Jones, Askren, Holm a další. Takhle nabitou startovní soupisku byste pod jinými eventy pořádanými prestižní značkou UFC asi jen tak nezažili.

Současný rozpis nás odkazuje na dva titulové fighty, jež budou doprovázeny bývalými držiteli pásů a dalšími mladými potenciálními talenty.

Hlavním tahákem večera je duel v polotěžké váze mezi Jonem Jonesem a Anthony Smithem a těsně před nimi se pod podpisem velterové divize utká šampion Tyron Woodley s Kamaru Usmanem.

Startovka pro UFC 235 slibuje zápasy snů

Půjdeme-li trochu více do hloubky, velký návrat chystá také bývalý šampion bantamové váhy Cody Garbrandt, jehož se na cestě zpátky na vrchol pokusí zastavit téměř bezchybný Pedro Munhoz.

Velice napínavý bude i duel bývalého mistra velterové váhy pod značkou ONE Championship Bena Askrena, který doposud nepoznal hořkost porážky. Při svém debutu v UFC se utká s Robbie Lawlerem.

Příjemné zpestření, jež nás má nažhavit na další velké boje, přinese bývalá bantamová šampionka Holly Holm, na níž pro změnu bude čekat zatím neporažená Aspen Ladd.

V závěru nesmíme opomenout ani na černého koně Zabita Magomedsharipova, jemuž je předurčeno stát se mistrem pérové váhy. Výhra nad Jeremy Stephensem by mu mohla zajistit bitvu o pás.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.