top fight logo export web
6a179a564898ab5c21e6b5742a3004fa365f6d0d

„Starý pes“ Miocic hodlá opět vytasit zuby. Na Predátora prý půjde s novou taktikou

Starého psa novým kouskům nenaučíš… Anebo naopak? Stipe Miocic varuje Francise Ngannoua, že má nových pár kousků v rukávu, kterými ho hodlá zaskočit.

Současný šampion těžké váhy, jehož už zanedlouho bude čekat další povinná obhajoba, jíž svede proti zlověstnému Predátorovi, hodlá ukázat, že ještě nepatří do starého železa. A co víc, údajně přijde s novými triky, kterými hodlá zkrotit tuto kamerunskou bestii.

„Francis se dozajista od našeho prvního střetu dost posunul, ale totéž můžeme říct i o mně. Nabral jsem nové zkušenosti a ty hodlám použít,“ podotýkal muž, který je považován za nejlepší těžkou váhu v rámci celé historie MMA.

„To, že nemůžete naučit starého psa novým kouskům, je lež. Já sám cítím, že jsem se za poslední roky dost naučil a ty nové dovednosti hodlám použít v boji s Francisem,“ potvrzoval Miocic.

Stipe Miocic má novou taktiku pro zápasy v UFC

Ještě nedávno však Stipe naznačoval, že ho tento typ souboje neláká, neboť ví, jak Predátora porazit. Podobně nám to ukázal už v prvním duelu, kdy svého soupeře vybodoval.

„Pořád se považuji za dobrého fightera. Měl bych vyhrát i tento zápas. Prohrál jsem jedině proti člověku, s kterým jsem prohrát neměl. Ale to už je holt riziko našeho povolání,“ přemítal Miocic, jenž tak připomenul nečekanou porážku s Cormierem, kterou však už dvakrát odčinil.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.