top fight logo export web
77747732645b7587da4be9152e392f36543aa278

Šťastný důchod, Khabibe, ale nezapomeň, kdo tě stvořil, vzkázal Conor

Conor McGregor se s Khabibem rozloučil ve svém vlastním stylu.

Je tomu, zdá se, už definitivní konec. I Dana White se nakonec nechal zlomit a během časného pátečního rána našeho času oznámil, že se ruský Orel vydává do předčasného důchodu, ze kterého bude ovšem podporovat své ostatní týmové parťáky.

Ke Khabibovi doputovala celá řada děkovných vzkazů a rozloučit se nezapomněl ani sám Conor McGregor.

Conor McGregor se loučí s Khabibem

„Šťastný důchod, kluku, uvidíme se později,“ napsal Notorious na svých sociálních sítích, jako by stále tušil, že ještě bude mít s Eaglem nějaký byznys. Ať už v kleci, nebo mimo ni.

„Nikdy nezapomeň na to, kdo vstoupil do této hry a kdo tě stvořil… Přímo z mých velkých irských koulí! Pamatujte si, chlapci, pokud neradi do zápasů shazujete, měli byste se vydat do vyšších hmotnostních pater. Bůh vám žehnej,“ dodával Conor, který tak nepochybně narážel na Khabibovy časté potíže s plněním váhového limitu.

Conor McGregor se loučí s Khabibem Nurmagomedovem

A protože se divize lehké váhy může nyní v klidu rozjet, bylo přímo z vedení organizace odsouhlaseno, že se o uvolněný titul nově utkají Michael Chandler s Charlesem Oliveirou. Vítěz z této dvojice by mohl čelit vítězi duelu McGregor vs. Poirier 3.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.