top fight logo export web

Stephen Thompson představil svůj tip, jak dopadne bitva mezi Adesanyou a Costou

Bývalý titulový vyzyvatel Stephen Thompson se na Submission Radiu rozpovídal o tom, kdo a proč by měl vyhrát „Největší MMA bitvu roku“.

Jak je nám totiž známo, veškerý zrak se nyní upíná na zápas o titul šampiona střední váhy, kde se utkají dva doposud neporažení borci, a sice Israel Adesanya a Paulo Costa.

Mezi oběma válečníky se vaří zlá krev, která tomuto souboji dodává speciální náboj, a proto všichni netrpělivě vyčkávají, jak tento zápas dopadne. A to včetně Thompsona.

„Domnívám se, že někdo jako Izzy má velkou šanci tenhle duel vyhrát a Costu ukončit někdy ve druhém nebo třetím kole,“ pronesl „Wonderboy“, jehož úsudek plyne z bojových stylů, jakými oba aktéři disponují.

„Izzy je skvělý postojář, který čeká na své soupeře, až dojdou k němu. Jeho specialitou jsou protiútoky. Těží z chyb svých protivníků. Myslím si, že někdo jako Costa skvěle zapadá do jeho herního plánu,“ pravil.

Costovi však kvality také nechtěl upřít. „Paulovi se nedá upřít jedna věc. Je totiž velice odolný. Je jen velmi obtížné ho ukončit. Myslím si, že po prvním kole ho Izzy trochu unaví a jak postupně bude plynout čas, tak se budou zvyšovat i šance, že tam z nějakého protiútoku pošle KO,“ odhalil svůj tip.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.