Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Sterling hodlá dominantně zamést s Petrem Yanem. Inspirací mu je současný šampion lehké váhy

Sterling hodlá dominantně zamést s Petrem Yanem. Inspirací mu je současný šampion lehké váhy

Vyzyvatel Aljamain Sterling nastínil, jakým způsobem se bude vyvíjet jeho souboj s šampionem Petrem Yanem.

UFC 259 už prakticky klepe na dveře, nicméně ještě předtím, než se úplně otevřou, přichází na řadu poslední predikce. O jednu takovou se postaral sám současný vyzyvatel z řad bantamové váhy, jenž se pokusí splnit si sen a ukrást si mistrovský pás jenom pro sebe.

Aljamain Sterling má jasnou taktiku

„Tohle bude velmi intenzivní fight. Dříve jsem do takových přistupoval s nekontrolovanou dávkou vzteku, avšak nyní jsem už vyspěl. Umím se více ovládat, a to bude v tomto boji důležité. Stojím totiž proti velmi zkušenému protivníkovi,“ řekl Sterling.

„Pokud jde o styl, věřím, že v tomhle ohledu budu držet veškeré výhody. Yan má za sebou spoustu spíše boxerských fightů, kdežto já se ho pokusím dostat pod neustálý tlak podobný tomu, jaký vytváří Khabib,“ odhaloval svou taktiku.

„Khabib je mou velkou inspirací. To, jak bojuje, mi pomáhá. Dost se z jeho stylu mohu učit. Svým neustálým nátlakem zastavuje všechny soupeře a diktuje tempa zápasů. Pro bojovníky je to velmi nepříjemná taktika. Nikdy přesně nevíte, co můžete od toho druhého očekávat.“

„Podobně chci naložit i já s Yanem. Odvrátí mi jeden pokus o takedown, tak přijde další. Nikdy nebude vědět, kdy to budu chtít vzít na zem a kdy se naopak pokusit o výměny v postoji,“ doplňoval Sterling, který se už tento víkend bude moct předvést v akci.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?