top fight logo export web
Sterling je podle mě těžší soupeř jak Yan, myslí si Rob Font

Sterling: Není náhoda, že jsou Rusové podvodníci. A Petr Yan je nepochybně největším z nich

Že si Petr Yan vylepšuje své výkony zakázanými látkami, o tom je šampion Aljamain Sterling stoprocentně přesvědčený.

I když Yana Sterling označil za průměrného soupeře, jehož ve vzájemném duelu hravě předčí, stále mu nemůže odpustit to, že si svůj nedostatek sebevědomí nahrazuje dopingem.

Jak k tomuto přesvědčení šampion přišel, to nám vysvětleno nebylo. Patrně vychází z předpokladu, že většina Rusů jsou podvodníci. Mají to ve své historii.

„Co se snažím říct, je to, že Petr Yan byl, je a navždy bude podvodníkem. Vím o něm, že podvádí. Bere drogy, ze kterých profituje jeho tělo. Ať už jde o větší sílu nebo lepší výdrž, ve všem tomhle jede,“ rozpovídal se Sterling se svými fanoušky na Twitteru, kde komentoval článek týkající se dopingu jedné ruské krasobruslařky.

„Tohle jsou takové fantastické novinky, že mě to už vůbec ani nepřekvapuje. Rusové jsou svým podváděním známí, zejména pak Petr Yan, který v tom jede už dlouho. Osobně bych pro lidi jako on neměl žádné pochopení!“ dožadoval se přísného trestu.

Potíž je snad pouze v tom, že ať už je Sterlingova nenávist sebevětší, Yan se doposud ve své UFC kariéře s žádným pozitivním dopingovým nálezem nesetkal. A dokud se tak nestane, platí jistá presumpce neviny.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.